info@taheritrade.ir
08632264444- 09226252636

گروه صنعتی اخوان و معرفی برندی برتر در عرصه تولید محصولات آشپزخانه!

دانستنی ها - 19 مهر 1399

در این مقاله سعی داریم به بررسی و معرفی گروه صنعتی اخوان جم بپردازیم، شاید کمتر کسی از ما باشد که با نام این گروه و کارخانجات صنعتی آشنا نباشد.

دلیل اصلی این موضوع را نیز می توان در تولید محصولات متنوع و همچنین عرضه محصولات با کیفیت در بازار جستجو کرد که توانسته با گذشته زمان و کمک مشتریان خود در بازار داخلی در عرضه بعضی از محصولات بی رقیب باشد.

در اینجا در ابتدا سعی می کنیم تاریخچه کوتاهی از معرفی این شرکت در ایران و سپس به مرور افتخارات و محصولات این شرکت بپردازیم.

مروری کوتاه بر تاریخچه گروه صنعتی اخوان

كارخانجات صنعتي اخوان جم در سال 1348 با مجوز وزارت صنايع و معادن استان تهران و توسط آقاي محسن اخوان جم تاسيس گرديد.

فعاليت توليدي اين گروه بزرگ با توليد قطعات پرسي در صنعت ابزار و تجهيزات مرتبط با ساختمان سازي شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نياز كشور به توليدات با كيفيت لوازم آشپزخانه، مجوز توليد سينك ظرفشوئي از جنس استيل را اخذ نموده و با دانش و تجربه بالا اين صنعت را توسعه و بهبود بخشيد.

پرس كاري استيل فرايندي تخصصي بوده و با دانش فني گروه اخوان و بهره مندي از پرس هاي هيدروليك تناژ بالا و مدرن، این مجموعه را به عنوان يكي از قديمي ترين و با تجربه ترين هاي متخصص در امر كشش استيل مطرح مینماید.

همچنين استفاده از تكنولوژي و تجهيزات روز اروپا باعث تمايز اين مجموعه از ساير رقبا شده است.

برنامه ريزي و توسعه گروه اخوان منجر به تنوع بي نظير محصولات خانگي شامل انواع سينك هاي ظرفشوئي، انواع اجاق گاز هاي مبله و رومیزی استيل و شيشه اي، انواع فر هاي گازي و برقي، انواع هودهاي آشپزخانه شده است.

اكنون گروه صنعتي اخوان با وسعتي بالغ بر 200000 متر مربع مساحت و سالنهای توليد منحصر به فرد مانند نگيني درخشان در شهرك صنعتي عباس آباد در حال كار بوده و بيش از 700 نفر نيروي كارگري و متخصص به طور مستقيم در آن اشتغال دارند.

شایان ذکر است محصولات گروه صنعتي اخوان در گسترده ترين شبكه فروش و با قويترين سيستم خدمات پس از فروش توانسته در این عرصه نیز پیش قدم باشد.

نگاهی کوتاه به افتخارات کارخانجات اخوان

اگر بخواهیم در اینجا تمام افتخارات و جوایز گروه صنعتی اخوان را بررسی کنیم موضوع کمی سخت و وقت گیری می باشد که سعی داریم به طور مختصر مهمترین این افتخارات را باهم بررسی کنیم.

می توان گفت مهمترین و اصلی ترین موضوعی که شرکت اخوان در ابتدای کار خود بر روی آن تمرکز کرد، کیفیت در تولید محصولات خود بود که در این عرصه نیز توانست با دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت IMQ آن را اثبات کند.

موضوعی که دیگری که مه تنها در تولید لوازم آشپزخانه بلکه در تولید هر محصول دیگری تولید کننده باید به آن دقت کند، حقوق مصرف کننده خود می باشد که گروه صنعتی اخوان نیز توانسته با دریافت جایزه رعایت حقوق مصرف کننده این مورد را نیز به اثبات برساند.

این موضوع نه تنها در یک مرتبه بلکه در دوره های مختلف و متمادی تکرار شده و این شرکت توانته در 3 دوره مختلف این جایزه را دریافت کند و به نوعی رسالت خود را برای مصرف کنندگان خود تا جایی که توانسته انجام داده است

جوایز که می توان به آن اشاره کرد، جشنواره ملی قهرمانان صنعت، منتخب موسسه استاندارد، اجلاس مدیر شایسته ملی، جشنواره مدیران و تولیدکنندگان و... 

که می توان در مهمترین جایزه ای که اخیرا نیز دریافت کرده است به دریافت لوح تقدیر و تندیس طلایی برند برتر سال در سال 1398 اشاره کرد، در مراسم نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان  با حضور وزیر کشور، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس اتاق تعاون ایران و جمع کثیری از فعالان اقتصادی در حوزه صنعت انجام شد.

از شرکت های برجسته تقدیر به عمل آمد که شرکت اخوان توانست لوح تقدیر و تندیس طلایی برند برتر سال را به خاطر تولید، کیفیت و تنوع لوازم آشپزخانه دریافت کند.

خرید محصولات اخوان از بازرگانی طاهری

  • اخوان
  • شرکت اخوان
  • گروه صنعتی اخوان
نویسنده:

تحویل سریع

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت اصل بودن