info@taheritrade.ir
08632264444- 09226252636

دکوراسیون آشپزخانه و اینکه چگونه می توان آشپزخانه خود را بزرگتر نشان داد؟

دکوراسیون داخلی - 16 مهر 1399

آشپزخانه محیطی است که مخصوصا خانم های خانه بیشترین ارتباط و رفت و آمد را در آن دارند و به طور ناخودآگاه دکوراسیون آشپزخانه بر روی افراد خانه بسیار تاثیر گذار است.

اینکه بتوانیم از فضای یک آشپزخانه مخصوصا زمانی که آشپزخانه ما کوچک است به نحو احسنت استفاده کنیم نه تنها به آموزش نیاز دارد بلکه به خودی خود یک هنر به حساب می آید.

ما سعی داریم ابتدا نحوه دکوراسیون آشپزخانه کوچک را به شما آموزش دهیم و سپس تغییراتی که با آن می توانید آشپزخانه خود را ویژه و دوست داشتنی کنید را یادآوری کنیم تا بتوانید با یک هزینه کم یک آشپزخانه فوق العاده زیبا داشته باشید.

بیشر بخوانیم: دکوراسیون حمام و آشنایی کلی با انواع آن!

آشپزخانه کوچک و رعایت نکات اصلی آن! 

 

در مورد یک آشپزخانه کوچک و دکوراسیون آشپزخانه باید به این نکته دقت کنید که شما نباید وقتی محیط شما کوچک می شود عصبانی بشوید و دست از خلاقیت خود بردارید و حتی باید آن را به عنوان یک فرصت نگاه کنید.

ما و بخصوص خانم های خانه دار دوست دار بزرگ بودن آشپزخانه خود می باشند و ما در اینجا سعی می کنیم نکاتی را بازگو کنیم که با رعایت آنها بتوانید آشپزخانه خود را بزرگ نمایش دهید.

برای همچین طراحی اولین و مهمترن نکته رنگ آمیزی کلی آشپزخانه شما م باشد که تاثیر چشم گیری در نشان دادن فضای آشپزخانه دارد، استفاده از رنگ های تیره و متفاوت امروزه در ساختمان ها بسیار گسترش پیدا کرده است اما اگر فضای شما محدو و کوچک است این کار بسیار اشتباه است.

برای نمایش و بزرگ جلوه دادن محیط آشپزخانه خود باید از رنگ های روشن و مخصوصا سفید استفاده کنید و همچنید در انتخاب نور آشپزخانه نیز باید روی به رنگ های روشن بیاورید تا بتوایند با این کار تاثیر چشم گیری در آشپزخانه خود داشته باشد.

نکته اصلی بعدی که در این مورد بسیار مهم است استفاده مناسب از فضای در دسترس شما مخصوصا کابینت ها و اپن آشپزخانه می باشد.

سعی کنید اگر آشپزخانه شما اپن است به گونه ای عمل نکنید که آشپزخانه شما محصور به نظر بیاید و ارتباط آن با سایر نقاط منزل را قطع نکنید که این کار را می توایند با قرار دادن یک میز بار و یا استفاده از اپن آشپزخانه ه عنوان میز ناهار خوری این کار را به نحو احسن انجام دهید.

مواردی که برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه باید رعایت کنید:

 

شما برای انجام اینکار باید از هر وسیله ای که حتی به نظرتان بسیار کم ارز می باشد برای آشپزخانه خود استفاده کنید، ما در اینجا تعدادی از این موارد را بازگو می کنیم که شما نیز می توانید با استفاده از وسایلی که در منزل در اختیار دارید آنها را متناسب با سلیقه خود تغییر دهید.

شما می توانید وسایل چینی و بشقاب های چینی که دیگر استفاده نمی کنید با رنگ آمیزی و طراحی های خاص در دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید، کاسه های چوبی نیز برای اینکار بسیار مناسب می باشد.

استفاده از وسایل قدیم مانند فنجان ها رنگی و قوری نقره ای قدیمی می تواند جلوه ویژه ای به آشپزخانه شما دهد و طراوت را برای شما به همراه بیاورد.

فراموش نکنید همین کارهای ضریف و کوچک می باشد که می تواند بشیار تاثیر گذار باشد، به طور مثال استفاده از یک قابلمه رنگی بر روی گاز یا استفاده از تنگ های قدیمی و کاشت گل در داخل آنها و استفاده در دکوراسیون آشپزخانه تفاوت ها را رقم میزند.

این مواردی که باهم بررسی کردیم می تواند با خلاقیت شما عوض شود و شما می توانید از وسایل بدون استفاده و قدیمی خود یک آشپزخانه فوق العاده در اختیار داشته باشید.

منبع: www.nl.pinterest.com

خرید تجهیزات و شیرآلات آشپزخانه از بازرگانی طاهری

  • آشپزخانه
  • آشپزخانه کوچک
  • دکوراسیون آشپزخانه
نویسنده:

تحویل سریع

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت اصل بودن